Kedi Forum Sayfalarındaki Beyin Yakan Sorular 2 | suzionline
Kedi Forum Sayfalarındaki Beyin Yakan Sorular 2

Kedi Forum Sayfalarındaki Beyin Yakan Sorular 2

Merhaba sevgili hayvan severler 🙂 Kedi forum sayfalarında karşılaştığımız beyin yakan sorular yazısında, bazı eksiklikler olduğunu fark ettim. Bunları eklemem lazım çünkü bunlar olmadan bir kedi forumu düşünemiyorum. Eksiklikleri tamamlıyorum ve beyninizde yanmayan yer kaldıysa, savulun başlıyorum!

kedi forum

Beyinlerde yanmadık yer kal ma ya cak!

Kedi Forum Sayfalarının Vazgeçilmezleri;

Mağaradan Yazanlar

 • Artık dayanamıyorum, bitsin bu çile.
kedi-forumu

Allah belanızı versin, ne hale getirmişsiniz kediyi!

Yıl M.Ö 500, Rusya’da bir kedi ölmüş, adam gelmiş onu paylaşıyor…Hem de Türkiye’de yeni olmuş bir olay gibi… Üzüntüsünü anlıyoruz ama temcit pilavı gibi aynı vahşetin, farklı başlıklarla önümüze koyulmasından da bıktık. İki kedi, köpek, guş görelim de yüzümüz gülsün istiyoruz, ÇAT vahşet fotoğrafı ”ALLAH BELANIZI VERSİN, HEPİNİZ GEBERİN” yazmış üstüne, paylaşmış. Tamam da çoktan vermiştir zaten, üzerinden 2312156 yıl geçtiği için…

Lütfen bu vahşet fotoğraflarıyla kedi forum sayfalarını doldurmayın. En azından doğruluğundan emin olmadıklarınızı paylaşmayın.

Memeliler

kedi forumları

Canım kedim, ne kadar masum değil mi?

 • Kedim ve Memem,
 • Pardon memem ve ben
 • Ya kedimin memesi
 • AY AMAN UĞRAŞTIRMA İŞTE, AL SANA MEMEM
 • MEME
 • MEMEEEEEE

Biz salağız, safız zaten biz. O fotoğrafın hangi amaçla, hangi açıdan çekildiğini anlamıyoruz. Üstüne yazmış; ”ya çok masum değil mieee” DEĞİİEEEL! Hiç masum değil amk, önce bi memeni ağzımızdan çek.

Memesizler

 • Merhaba kızlar, ben Sinan. Bekar Sinan. Bu da kendim, kedim pardon kedim. Kaslarımın yanında bir kedi var. Yanında da ben, Sinan, Bekar Sinan. Kedi sever kadınlar eklesin, genel olarak kadınlar eklesin, kediler de olur..

Sinan, kedisi olan

Şimdi erkeklerin memesi yok diye, kedi forum sayfalarını seksi amaçlarına alet edemeyecekler mi sanıyorsunuz. Çok yanılıyorsunuz. Edecek tabii aslanlarım! İnternet’ten kedi fotoğrafı bulup, kendi kedisi gibi numara yapan mı dersin, kedimi öpmek ister misiniz diye fantazyalar kuran mı, hepsi gırla!

Şey de çok kedi sahiplenmek istiyorum diye ilan açar, sahiplendirme için mesaj atan kadınlara yavşar. Yavşak. İçinden diyor ki, ”Ooo, oooo amma kadın toplanmış burada ooo. Kedim yok ama bu sizi tavlamaya çalışmayacağım anlamına gelmiyor,oo.” YAZ. GOOGLE. KEDİ FOTOĞRAFI. Aslanım benim yaz tabii. 110.000 kadın seni bekliyoruz. Yaz. Sinan the kedisi olan. Yaz.

Kedivenkler

 • 2 yaşında Chinchilla paşama, beyaz chinchilla eş arıyoruz. İlgilenenler mesaj atsın.

Paşama gelin arıyoruzzz :)))

Grup kurallarında yazıyor, çiftleştirme ilanları yasaktır diye, kocaman yazıyor ama bizimki yılmıyor. İlla birimizin kedisini ….tirecek afedersin. ” Senede 8 kere yazıyor! Ulan, annen senin için bu kadar kısmet aramadı be. Utanmadan, doğurtup bir de o yavruları satıyorsuz. Canım dediğiniz hayvanları üretim makinesi olarak kullanıyorsunuz, yazıklar olsun.

Ben olur muymuşum ki? Ben?

KIZZZ BU NE KILIK SANA NE OLUYOR? Kısırlaştırdık seni hala aklın nerede, çinçila mısın kız sen? Sarmansın sen, seni istemezler. Git çıkar üstünü!

Sonradan Allerjikler

 • Çok üzgünüm. 6 aylık kedimizi alerjim çıktığı için sahiplendirmek zorundayım. Ücretli.

Büyüyünce bir alerji oldu bende

Ya bunların %90’ı yalan bence. Vallahi, kediyi alıyor, bebekken seviyor büyüyünce zor geliyor ve şut. Kızanlar olursa da hemen bağırırlar ”SAĞLIK SÖZ KONUSU BURDA TAAM MIA?!” Öteki de can ama tamam mıaa? Cins ise ücretli sahiplendirmek isterler bir de, zarara uğramasınlar çünkü. Tekirse zaten sonu sokak. Şey diye de vicdanlarını rahatlatırlar ”Zaten sokaktan aldıydıktı.” Bu duruma ayrı kılım ama artık alerji mevzusunu duyunca kulağımda şey çınlıyor;

Romantikler

Bu bambaşka bir kafa. Koymuş bir tane kedi fotoğrafını yazmış üstüne, sen aşk nedir bilir misin sevgilim? Oğlum nereden bilsin, kedi lan o 😀 Alakasız kedilerin üstüne yapıştırılmış, alakasız şiirler.. Kedi forum sayfalarını duygularınıza alet etmeyin arkadaşlar 🙂

Kedi de diyor ki ; İyi de bundan BENA NE?!

Ajitasyoncular

Zengin kız <3 Fakir oğlan

Bu geçenlerde baya meşhur oldu. Arabadaki kediyle, çöplükte yemek arayan kedi üzerinden ne ajitasyonlar döndü. İki kediye kendi kafalarında zengin kız – fakir oğlan aşkı yarattılar. Neler neler yazdılar kedinin dilinden. ”Sen bilemezsin bu sokakları süslü kız, biz bilirik. Ben de isterdim senin gibi yaşamayı ama ekmek peşindeyiz süslü kız…” Bi dk ustam çağırdı, tulumları giycekmişim :S Şiire sonra devam etcem.

Kedi forum sayfası değil, küçük emrah’ın hayat hikayesi amk.

Beddua Rangers

Onlarsız bir kedi grubu da ne yazık ki düşünülemez. Ne yazdığınızın önemi yok. ALLAH BELANIZI VERSİN.

 • Kedime yaş mama verdim
 • ALLAH BELANI VERSİİİN
 • Kedime yaş mama vermedim
 • ALLAH BELANI VERSİİİN
 • KEDİ
 • ALLAH
 • bi dk
 • VERSİİİN

Evet, evet sen, senin de Allah Belanı Versin!

Gidenler 🙁

İşte gidiyorum bir şey demeden, arkamı dönmeden şikayet etmeden DEĞİL. ”Bu grupta … olduğu için ayrıca … bi de bla bla” git abi, bize ne yani. Altında tanımadan etmeden nolur gitmeyin yazanlar oluyor bir de. Gitsin abi bize ne yani. Gidersen git. Napalım ne istiyorsun yani amaç ne?

Bir dakikaaa şimdi anladım neden bunu paylaştıklarını DÖN dememizi istiyorlar.

Kusura bakmayın ya geç anladım.

Size DÖN diyorum.

Hatta, hepinize toplu olarak çok sevdiğim bu şarkıyı armağan ediyorum ve DÖN BEBEĞİM diyorum.

Tarkan’la kalın <3

Bu arada yazının 1.bölümünü okumadıysanız buraya tıktık.

Edit: Serinin üçüncüsü geldi haanım. Tık

 

50

5 Responses

 1. Batuhan
  8 Şubat 2018
  • suzionline
   8 Şubat 2018
 2. Tayfun
  11 Aralık 2019
 3. KevinLourb
  13 Ekim 2021
 4. İstanbul Kedi Oteli
  13 Nisan 2024

Yorumunuzu Yazabilirsiniz