En Ucuz Kedi Oyuncakları - Kedi Malzemeleri | suzionline
En Ucuz Kedi Oyuncakları – Kedi Malzemeleri

En Ucuz Kedi Oyuncakları – Kedi Malzemeleri

Merhaba sevgili kedi severler! Yine ucuzculuk yolunda bir adımla karşınızdayım 🙂 Daha önce kediniz için aliexpress’ten alabileceğiniz en ucuz kedi malzemelerini yazmıştım. Okumayanlar buradan okuyabilir. Şimdi size, bu yazının ikincisini yazıyorum çünkü bir sürü yeni, güzel, ucuz kedi oyuncakları keşfettim! Bütçenizi yormadan kedilerinizi mutlu etmek için lets go!

Photo Credit: www.kitnipbox.com

Bir dakika lets go demeden önce ilk yazıya bakmayıp devam edecekler için minik bir iki not yazayım çünkü Aliexpress’ten ilk kez alışveriş yapacaklar için bazı noktaları netleştirmek lazım;

 1. Aliexpress, Türkçe dil seçeneği olan bir site, alışveriş yapmak için İngilizce bilmenize gerek yok.
 2. Kredi kartınızla veya bankamatik kartınızla alışveriş yapabilirsiniz sadece kartınızın yurt dışı kullanımına açık olması lazım. ( İnternet bankacılığı kullanıyorsanız tek tuşla bunu yapabilirsiniz. Dilerseniz alışverişten sonra tekrar kapatırsınız.)
 3. Bu güne kadar benim bütün ürünlerim eksiksiz geldi. Başarılı satıcılardan alışveriş yaparsanız, sizin de öyle olacaktır diye düşünüyorum.
 4. Kargo takibi olmayan kargo metotlarını tercih etmenizi önermem. 1-2 dolar kargo ücreti ödeyerek takip kodu olan yöntemleri tercih edin.
 5. Hala tereddütleriniz varsa başlangıç olarak 3-5 liralık küçük bir alışveriş yaparak deneyimlemenizi öneririm. Buradaki petshopların 3’e alıp sizlere 15’e satmasına gönlüm razı değil. Şimdi letsli go!

En Ucuz Kedi Oyuncakları

 • interaktif kedi oyuncakları

Bu zımbırtılardan ben aldım. Üç tanesi birlikte 1.45 dolar yani dolar daha da artmazsa yaklaşık 6.62 tl . Ben, evin bazı yerlerine, kapıya cama vs. vantuzuyla yapıştırım. Suzan gelip geçtikçe oynuyor 🙂 Instagramdan bizi takip ediyorsanız, bu oyuncaklarla oynadığı 1 2 video koymuştum. Suzi bir boksör edasıyla oyuncaklara yabıştırıyordu sdişfldşsiflsi. Ben de Suzan da memnunuz kısacası tavsiye ediyoruz. Buradan ulaşabilirsiniz.

Uzaktan kumandalı fare!  3.67 dolar yani yaklaşık 16 tl. Bu pek de ucuz değilmiş. Şimdi bunu Aliexpress’te 1-2 dolara satan satıcılar var ama ben çok satış yapmış satıcılardan almayı tercih ediyorum, garanticilik işte. İki yönlü hareket kabiliyeti var, ileri ve geri gidebiliyor. Ben henüz almadım ama alacağım. Buradan bakabilirsiniz.

en ucuz kedi oyuncakları

Ben başlangıçta cimrilik yapıp uzaktan kumandalı olandan almadım, yukarıda fotoğrafı olan kurmalı olandan aldım. bunun fiyatı yaklaşık 2.5 dolar ama memnun kalmadım. Her yere takılıyor, ne parkede ne halıda doğru düzgün ilerlemiyor. Suzan durduğu yerde de bir iki tane yapıştırıyor ama hareket kabiliyeti daha geniş olsa daha iyi olurdu. Dolayısıyla bunun da linkini buraya koyuyorum ama pek de tavsiye etmiyorum.

Pilli balık! Bundan aldım. Suzan çok severek oynuyor, baya trans halinde uzun süre oynuyor. Fiyatı 1.26 dolar yani yaklaşık 5 lira. Yalnız bununla ilgili şöyle ufak bir şey var. Bu oyuncak pille çalışıyor, içerisinde 2 pil ve yedek iki pille geliyor. Ayrıca pilleri takıp çıkartmanız için minnacık bir tornavida yolluyorlar. Yalnız, balıkta on- off tuşu yok. Ben suzi oynadıktan sonra pilleri bitmesin diye çıkartıyorum içinden ama öyle süpersonik takır takır çalışmıyor, arada duruyor falan. Kısacası çok yüksek bir performans beklemeyin ama 5 lira sonuçta bence fiyatının hakkını hayli hayli veriyor. Tavsiye ediyorum. Buradan bakabilirsiniz.

En Ucuz Kedi Oyuncakları

 • en ucuz kedi oyuncakları

Bu da titreşimli böcek. Aynı yukarıdaki balık gibi sistemi ama karada, böcek versiyonu işte. Fiyatı 3 dolar yani yaklaşık 12 tl. Yalnız dolar 4.57 tl olduğu için rakamlar nasıl şişiyor görüyorsunuz… Ben bunu da henüz almadım ama alacağım, bence iyi bir kedi oyuncağı fikri. Buradan bakabilirsiniz.

 • en ucuz kedi oyuncakları

Kedi tüneli, Aliexpresste bunlardan çok var. 3 5 kollu olanları da var hatta. Biliyorsunuz kediler olmadık yerlere burunlarını sokmayı çok severler. Bu oyuncak da onların bu fittikçi yönüne hitap ediyor. Fiyatı 3.91 dolar yani 17 tl. Buradan inceleyebilirsiniz. Üçlü beşli olanları ise en az 9-10 dolar. Onlara da buradan bakabilirsiniz.

 • tırmalama çubuğu

Tırmalama zemini, bazı kediler kesinlikle tırmalama çubuklarını kullanmıyor, bu da uygun fiyatlı değişik bir alternatif. Denemenizi öneririm. Fiyatı 3.65 dolar yaklaşık 16. Buradan bakabilirsiniz.

 • en ucuz kedi oyuncakları

Fittikleme ağacı! Şimdi ben bunu size Aliexpress’ten alın diye eklemedim çünkü fiyatı 11 dolar, yaklaşık 50 tl! Valla benim için büyük para, veremem ama benzerini yapabilirim. Maliyeti 10-15 lirayı geçmez. Size de fikir vermesi için paylaşıyorum. Bu tarz bir fittikleme ağacı hem kedinizi mutlu eder hem de dekoratif durabilir. ”Ay, ben zenginim uğraşamam, alırım. Sen link ver.” diyenler buradan bakabilir :((((

 • kedi oyuncakları

Madem aramızda zenginler de var onlar için bir öneri daha yapayım madem; otomatik lazer makinesi! 4 farklı modu var; rastegele, yavaş, orta, hızlı gibi istediğiniz modda kedinizi delirtebiliyorsunuz. Fiyatı 17.82 dolar, yaklaşık 76 tl! Breh breh, buradan inceleyebilirsiniz. İnternette bununla oynayan kedi videoları gördüm, fiyatının hakkını veriyor gibi. Zengin olmayan arkadaşlarım da bütçelerini ayarlayıp kedişkosuna doğum günü hediyesi olarak alabilir.

 • en ucuz kedi oyuncakları

Zenginlere özel bir oyuncak tavsiyesiyle bu yazıyı bitireceğimi düşünmediniz umarım. 0.94 dolara yani 4.5 liraya alabileceğiniz bu kedi nanesi topuyla da pek ala kedinizi oynatabilirsiniz. Her şey para değil, bizim yüreğimiz sağolsun 😀 Buradan alabilirsiniz.

Not: Bazı favori kedi oyuncakları bir önceki yazıda yer aldığı için burada yer vermedim. Alışveriş yapmadan önce ona da göz atmayı unutmayın. Buradan.

Kediyle kalın <3

Bol bol oyuncağı olan, evde sıkılmayan kediyle <3

62

6 Responses

 1. Mega888
  5 Nisan 2021
 2. Original
  6 Nisan 2021
 3. mega888
  6 Nisan 2021
 4. Mega888
  7 Nisan 2021
 5. 918Kiss
  7 Nisan 2021
 6. Original
  7 Nisan 2021

Yorumunuzu Yazabilirsiniz